sajadian
13 بهمن 1401 - 16:45

ناحیه صنعتی شهرستان گناوه احداث می شود

گناوه- معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرماندار گناوه گفت: احداث ناحیه صنعتی شهرستان گناوه بر اساس سند توسعه شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد لیراوی بعد از ظهر پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان گناوه اظهار داشت: سند توسعه شهرستان گناوه توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر در سال ۹۹ بر اساس موقعیت و نیازهای شهرستان تدوین شده است.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری گناوه افزود: در این سند همه بخش‌های شهرستان گناوه مورد ارزیابی قرار گرفته و با دقت خاصی تدوین شده است و مربوط به همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان می‌شود.

وی گفت: سند توسعه شهرستان گناوه در سایت فرمانداری بارگذاری شده است و لازم است تا مسئولان دستگاه‌های اجرایی با مراجعه به سایت فرمانداری سند را مطالعه و بر اساس این سند و چشم انداز پیش بینی شده شهرستان که فرماندار نیز بر آن تاکید کرده‌اند، برنامه و طرح‌های خود را ارائه دهند.

ناحیه صنعتی شهرستان گناوه احداث می شود

معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری گناوه گفت: یکی از نمونه‌های در نظر گرفته شده بر اساس این سند توسعه، ایجاد ناحیه صنعتی شهرستان گناوه است که این شهرستان تاکنون از آن محروم بوده و برای نخستین بار احداث این مرکز صنعتی مهم در دستور کار قرار گرفته است.

وی گفت: مکان در نظر گرفته شده برای این ناحیه در جوار روستای چهار روستایی بخش ریگ پیش بینی شده و مراحل اخذ مجوز احداث آن از طریق شرکت شهرک‌های صنعتی استان بوشهر در دست انجام است.

وی بیان کرد: با احداث این ناحیه صنعتی در شهرستان، هم زمینه استقرار شرکت‌ها در این ناحیه و اشتغال شمار زیادی از افراد جویای کار این منطقه فراهم می‌شود و هم از لحاظ سند توسعه جایگاه شهرستان ارتقا می‌یابد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1015279